Kontakta oss på åkeriet

Hör av dig

Vill du prata med oss på Arne Anderssons Åkeri hittar du alla kontaktuppgifter och öppettider nedan.
Vi vill lösa era transportbehov så svarar gärna på frågor!

Motala

Adress: Myntgatan 6
Telefon: 0141 – 540 00

Myntgatan 6, Motala

Linköping

Besöksadress: Idögatan 7
Öppettider: 7.00-16.00
Telefon: 013 – 15 40 60

Idögatan 7, Linköping

Susan Andersson

Ägare
072 - 508 23 11
susan@arnelast.se

Christina Petersson

Ekonomichef
072 - 508 23 12
christina@arnelast.se

Roger Nelen

Transportledare och administration
013-15 40 60
roger@arnelast.se

Magnus Andersson

Transportledare
013-15 40 60
magnus@arnelast.se

Leif Karlsson

Transportledare
013-15 40 60
leif@arnelast.se

Henrik Rolandsson

Transportledare
013-15 40 60
henrik@arnelast.se

Förfrågan

Namn*

Mail*

Ämne

Meddelande